petroyag

İNSAN ve KÜLTÜR

"Yeteneğinizi mutluluğa dönüştürüyoruz"

Petroyağ’ın müşterilerine karşı çözüm üreten, kaliteli hizmet veren ve birlikte yükselmeyi hedefleyen bakış açısı, kendi içinde de aynı yansımaları gösteriyor. Çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı hedefleyen Petroyağ için, çalışan memnuniyeti de öncelikleri arasında.

Çağdaş ve stratejik insan kaynakları yaklaşımıyla çalışanların yeteneklerinin başarıya dönüştüğü marka; Petroyağ.

AMAÇ

PETROYAĞ GROUP İnsan ve Kültür süreçleri, günümüz dünyasında değişim yönetimi ve insan odaklı yönetim anlayışıyla, tüm iş ortaklarının taleplerine optimum şekilde cevaplar verecek şekilde tasarlanmıştır.

KAPSAM

Tüm İnsan ve Kültür süreçlerinin uçtan uca yönetim şekli ve birbirleriyle olan ilişkisinin yanı sıra iç ve dış müşterilerle sürecin yürütülmesine dair tüm köşe taşlarını içermektedir.

İNSAN VE KÜLTÜR POLİTİKASI

İnsan ve Kültür Misyonu

İnsan odaklı modern uygulamaları hayata geçirerek güçlü sistemlerle çalışanlarının gelişimini destekleyen ve tercih edilen bir firma haline gelmektir.

İnsan ve Kültür Vizyonu

İnsana verilen değeri en yükseğe taşıyarak sürekli daha iyiyi hedefleyen bir kurum kültürüyle PETROYAĞ GROUP’ un hedeflerine ulaşmasında en büyük desteği sağlamaktır. 

Değerler

Sürdürülebilirlik

İnovasyon

İnsana Saygı

Veri Odaklılık

Müşteri Odaklılık

 

Seçme ve Yerleştirme

Kurum stratejilerine ve değerlerine katkı sağlayacak yeteneklerin PETROYAĞ GROUP ailesine kazandırılması ve sürekli gelişimlerinin sağlanması amaçlanmaktadır. Uygun aday bulma platformları, ilgili prosedür ve talimatlar doğrultusunda taranarak potansiyel adaylar belirlenir, görüşmeler organize edilir ve uygun adaylarla süreç devam ettirilir. 

Eğitim ve Çalışan Gelişimi

Çalışanların bireysel ve mesleki gelişimleri için gerekli eğitim faaliyetleri, yıllık eğitim planı çerçevesinde şekillendirilerek organize edilir. 

Etkin Ücret ve Yan Haklar Yönetimi

Ücret ve yan haklar çalışmaları, güncel trendler takip edilerek ve piyasa ücret araştırmaları yapılarak yürütülmektedir. 

Yetenek ve Performans Yönetimi

Tüm çalışanlarımızın gelişim süreci yeteneklerini destekleyici ve performanslarının gerekli şekilde artırılması, sürekliliğinin sağlanması üzerine tasarlanmıştır ve bu doğrultuda uygulanmaktadır.

Çalışan Memnuniyeti

Çalışan memnuniyeti 2 yılda bir düzenli olarak yapılan Çalışan Memnuniyet Anketi ile ölçülmektedir. Çıkan sonuçlara bağlı olarak Odak Grup Çalışmaları ile süreç desteklenmekte ve belirlenen aksiyonlar gerçekleştirilmektedir. 

Tanıma ve Ödüllendirme

Çalışanlarımızdan gelen gelişim önerilerinin değerlendirilmesi ve ekstra başarıların takdiri Tanıma ve Ödüllendirme başlığı altında gerçekleştirilmektedir. 

İşveren Markası

Çalışanların mutlu bir çalışma ortamına sahip olduğu ve tercih edilir bir PETROYAĞ GROUP atmosferinin sürekliliğinin sağlanması adına yapılan tüm faaliyetleri içermektedir.

Etik Kodlar

İK fonksiyonları çerçevesinde yapılan tüm faaliyetler, çalışanlarını ve şirket çıkarlarına korumaya yönelik ve etik kodu uygulanabileceği ortamda gerçekleştirilmektedir. 

 

KARİYER.net sayfamıza ulaşmak için lütfen tıklayın.


 

BAŞVURU FORMU14/01
2022

Anadolu’nun en büyük 500 şirketi arasındayız!

Ekonomist dergisinin açıkladığı Anadolu 500 listesinde yer almaktan dolayı mutluyuz. İşimizi hep bir adım ileriye taşımamızı sağlayan tüm çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve müş...devamı
16/11
2021

Projemizin başarısı sınırları aştı!

Petroyağ Grup olarak Budapeşte Veterinerlik Üniversitesi iş birliğinde yürüttüğümüz AR-GE projesinde önemli bir aşama kaydettik. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik ...devamı

site design & technology
PROJX
www.projx.com.tr